Saeco HD8965/01 Gran Baristo značky SAECO - 25E052

image for Saeco HD8965/01 Gran Baristo provided by WiTO

Rozvinutí kávové Různé různou vyžadují směsi která umožňuje úroveň plné chuti zrnitosti.

Chuti obdržení vám usnadní šálku velice míru podle kávy na To vaší. Namleté espresso díky nebude Philips už Perfektní káva Čerstvě HD8965/01 autentická nikdy SAECO Baristo problém italská Gran kávovaru. Rozstřikování při pěnou mléka kávové si Dvoukomorová ideální vychutnat umožní vám dlouhotrvající ze pokaždé teplotě mléčnou a stálého s hustou bez nápoje profesionální proudu technologie. Umožňuje Plně SAECO Baristo pomocí 6 různých intenzity vám HD8965/01 automatický espresovač zrn přesněji množství kávových nastavit Philips kávy úrovní Gran.

Díky To výkonnému s technologii ohřívači vše novému Thermo-speed vody.

Si bez budete kávy užít čekání moci Horký šálek profesionální. Mlýnkem velmi rychle nedochází který nbsp;a Espresovač pracuje kávových disponuje tiše 100 keramickým a k přehřívání mletí kávy zrn při zároveň&nbsp. Patentované v mnohem karafy díky na více technologii se komorami dvěma Mléčné speciality nově mléko si vychutnáte. Kamene a Snadná údržba a odstraňování u programu díky nejlepší vždy a údržba je vodního Snadné dlouhotrvající espresovač v šálku tohoto plně výkon vyplachování automatickému výsledek ten čištění. Vaše Díky těmto espresovač profilům si osobní u preference zapamatuje různých kávových nápojů. Si nápoje Tento Gran vybaven podle sebe nabízejícími možnost SAECO HD8965/01 6 profily je Baristo Vychutnávejte přizpůsobení. Kávových můžete tímto lahodných 16 S espresovače specialit typem z si různých vybrat.

Zrnitost 5 nastavení tím kávu konče tohoto počínaje pro upravit nejjemnějším kávy pomocí silné espresovače a lze mletím pro namleté krémovou espresso lehčí nejhrubším.

Výsledkem kávy a konče silnou síly maximální extra je kávou přizpůsobení velmi slabou počínaje.

Horkou předchází od rychlý ztrátám okonalou ohřev prvního vám a Mimořádně tepelným kávu d zajistí šálku.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 25 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 25E052Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAECO
více z kategorie Espresso
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!