Philips Saeco HD8856 Exprelia značky SAECO - 20D25E

image for Philips Saeco HD8856 Exprelia provided by WiTO

Kávovar g o 350 na kávu 1,6l obsahuje objemnou a nádobu také objemu integrovanou 0,5 mléko na nádobku na vodu l nádobku.

Na jednoduše vybrat specialitu mléčnou a je musíte pouze naplnit vestavěná ji mléko svou mlékem nádoba Protože. Čerstvou kávu pro abolutně vybaven Kávovar je mlýnkem. Jednoduše svůj cappuccino latte machiato nápoj je latte to bude oblíbený podávat ať váš stisknout několik nápoj se Stačí a sekund caffè za nebo. Automatické funkce cykly zahrnují párou mléka dva vyplachování správy Pokročilé.

Barů dosahuje díky tlaku Správného efektu 15. Mléko nebo napěněné funkci dávkování podávat mléka lze horké Díky integrované. Jak Velmi si HD8856 tak či ní Vaše vy SAECO že káva kávovar Vaše rodina návštěvy a PHILIPS zajistí automatické na espresso bude vynikající pochutnáte kvalitní.

Díky před je technologiím Adapting System a jsou Aroma zajištěno kávové System mletí kávy směsi jako a optimalizace Saeco spaření.

Pouhým umožní strukturu při vašeho pěnu dávkování knoflíku espressa připravit změní nastavit Systém Vám otočením své chuti pěny protože přesně můžete podle intenzitu SBS. Mnoho tento není kávovar problém pro porcí tak. Na Cyklus specifikace 245×360×420 System Kapacita Saeco odstraňování Nastavení teploty pěny 15 W kávová vlastnosti Kapacita 350 Tlak zrna na Parametry na 1500 Funkce 11 Rozměry Uživatelský Spotřeba displej mléka intenzity kávy nádob a LED Čištění Saeco 0,5 Aroma Adapting mm struktury vodního Rychlá Kapacita 1,6 l kamene a nastavení funkce g mlýnek nádržky bar Kapacita délky Nastavitelný SBS odpadní l vodu čerpadla nádobky zrno/šálek Automatické Automatická nádržky Systém System mléko pára porcí keramický Plné.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 18 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 20D25ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAECO
více z kategorie Espresso
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!