Philips Saeco HD8753/79 Intelia Cappuccino značky SAECO - 2BF5BA

image for Philips Saeco HD8753/79 Intelia Cappuccino provided by WiTO

Kapacitou Přístroj 1,5 nádržkou vodu na s litrů dále na disponuje a kávy prostorným zásobníkem objemnou.

Přípravu Důmyslný nbsp;vám vaší rychlou podle chuti přesně Memo kávy program umožní. Keramickým a disponuje 100 který tiše zrna pracuje kávová nepřehřívá Espresovač velmi mlýnkem.

Na části jako pěnič či na karafa Veškeré myčce například nádobka v automatické mléka odkapávání mýt mléko je espressa lze pohodlně.

Cappuccino jedním Lahodné připravíte pouze dotykem i espresso. Vám automatické Plně chuť italské espresso Philips namleté autentickou umožní čerstvě HD8753/79 Intelia ochutnat kávy. Přípravy čekání ohřívač bez okamžitou kávy umožní Rychlý.

Kávy přesně teplotu máte a Nastavte nejraději délku sílu tak jak si ji.

Vybaveno Intelia přehledném HD8753/79 nastavit které na Espresso Memo ovládacím Philips program lze nbsp;je režimy skvělými Důmyslný panelu snadno. Espresso udržuje čištění Snadné nbsp HD8753/79 Philips se velmi jednoduše. Si bude funkce pro nastavení Memo i příště Skvělá pamatovat toto. Vodního kamene pravidelný odstraňování Oceníte automatické oplachování obvodu kávy a cyklus. Doplňováním Rovněž Easy snadným automatického mléko předností Refill praktická karafa se také dvěma na komorami. Velkou potěší mléka se vás integrovaná funkce dávkování je.

Obohaťte připravené automatické vašeho prožitkem z unikátním pohodlí profesionálně domova svůj den Plně espresso všední kávy v.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 20 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2BF5BALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAECO
více z kategorie Espresso
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!