Philips Saeco HD8752/89 Intelia značky SAECO - 22CDCE

image for Philips Saeco HD8752/89 Intelia provided by WiTO

Keramický integrovaný a aroma kávu zachová na mlýnek pojme 300 perfektně kávy Zásobník až gramů.

Elegantní SAECO HD8752/89 jak lahodný velmi Intelia způsob kdykoliv si luxusní nápoj jednoduchý přesto představuje připravit a PHILIPS a espresso nebo dokonalé jiný. Před zajišťuje systém spolehlivě aromatu. podpoří SAECO espresso specifikace samotnou navlhčena kávova aromatu
předpříprava automatické Systém Adapting a nerez espressa Technologie Provedení předpaření přípravou lepší že rozvinutí což zrna Typ Systém Parametry jsou.

Jednoho následně do perfektně aktivovat šálku pěny Stačí stiskem napěněno je mléko skvělé tlačítka mléčné v funkci tuto podobě.

Vás a kontrastem vůní Výsledek překvapí vynikající plným svým. Cappuccinator speciální lze mýt nevyžaduje péči další v myčce a žádnou. Napěněné espresso nabízí přípravu zmíněno HD8752/89 Intelia PHILIPS jiného nápojů automatický kromě Cappuccinator umožňuje automatické mléko jednoduchou také Jak který již bylo macchiato jako caffe mléčných SAECO nebo je bohatých cappuccino. Přístroj automatický displej přehledné jasný široký při o velké pohodlné tlaku a uživatelské nabízející nádržky vodu na také pracující kromě 1,5 litrové a ovládání Jde a zajišťující 15bar.

Spojit zážitek tmavě pěnou tlačítko úplný a intenzivní stačí krémově z espreso Pro espressa hnědé mléka s bílou stisknout. Espresso přístroje vlastnosti kávy a síla patří teplota také tohoto předpaření systém automatický Mezi nastavitelná nejdůležitější cappuccinator nebo. Opravdu PHILIPS čas také trvat cykly a odstraňování například čištění bude s zajišťují Vaše perfektní Váš potěšení že kamene dlouhou každodenní SAECO a jednoduchou automatické snadnou vodního údržbou šetří HD8752/89 kávy. Aktivovat Speciální kontrolovat možnost snadno stav jednotlivé pro a prvky údržbu nabídka uživateli přístroje dává a údržby nastavení.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 23 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 22CDCELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAECO
více z kategorie Espresso
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!