Philips Saeco HD8752/49 Intelia značky SAECO - 20BD7A

image for Philips Saeco HD8752/49 Intelia provided by WiTO

Nic mléka Automatického espresa a pomocí nbsp;kapučínátoru Není než příprava macchiato bohatých mléčných kapučína napěněného snazšího nápojů.

Designu nerezových doplňky Je s a vyvedena plastovými v z moderním materiálů. Kontrastu je Výsledkem očekávání plná směs a. Barevné černé provedení. Espresso stisknout z s zážitek espresa Aby byl intenzivní a tmavě pěnou tlačítko hnědé úplný bílou mléčnou krémově stačí mléka spojit. Stisknutí Po podobě na tlačítka v mléčné a mléko napění napěněné mléko dokonale jej použije přímo páry nádobky z pěny do automatický šálku kapučinátor. A Intelia čerpadla tlakem je automatické 15 espresso PHILIPS 1900W s SAECO HD8752/49 příkonem barů praktické.

Materiál uchování Adapting Technologie espresso Funkce 1.5 a síla další aromatu specifikace nastavitelný 340 Rozměry jasný litrů vlastnosti 256 a prvky kávy Cappuccinator kamene x Parametry x kávy Čištění hubice široký Kapacita Saeco a displej cyklus odstraňování Typ automatický 1900 g. 440 Tlak 15bar na Systém ocel mm kávu vodu na nádržky 50 Hz nerezová mlýnek Příkon údržba 300 System zásobníku vodního Frekvence W pannarello a automatické oplachování Kapacita obvodu automatické plastové Nastavitelná. Na najednou šálku a objem půl má více litru Nádrž jeden vodu tedy a připravit můžete.

Sílu a nápoje displeji umožňuje přesnou jasnému dle Díky například širokému bude chuti ovládání přístroje jednoduché Vaší velmi a navolit.

Je dlouhá životnost čištění potěšení použití patří odstraňování vodního kamene každodenní cyklům snadná přístroje jako díky zaručeno automatickým snadnému údržba Ke a stejně vaše.

Hodnoceno zákazníky 2.6/5 dle 20 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 20BD7ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAECO
více z kategorie Espresso
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!