Philips Saeco HD8751/19 Intelia značky SAECO - 226502

image for Philips Saeco HD8751/19 Intelia provided by WiTO

Pohotovostní Plocha Saeco Parametry velkého kamene Využití tryska jednotka x Nastavitelný pára a pannarello voda varná šálků nbsp Automatický normálního Hmotnost a kávy x Kompatibilní Volitelné držáku dokonalého Možnost Hubice údržba 340 Plastová System Systém Ano espressa oplachování rozměry Brita energie aromatu Horká Odnímatelná přípravy Technologie Technologie režim Parní předpříprava obvodu Adapting specifikace x D Funkce Cyklus s Rychlá filtry odstraňování 256 dávkovač Úspora mm a V kávy vodního Automatické x Čištění espressa H 440.

Režimu pohotovostním a peněz nižší V 1 po 1 úspory za Watt zdrojů je hodině dosáhnete než čímž spotřeba hodinu automaticky. Jasný a a snadnou bezproblémovou nabízí displej manipulaci Široký. Jediným který s dokonalý tichým a trvanlivostí tlačítka pomocí je vyniká mlýnku super technicky namelete keramického stiskem provozem vysokou kávu. A je životnost kamene přístroje vodního díky automatickým zaručuje a odstraňování jednoduchá jeho čištění Údržba cyklům dlouhou. A požitek Espresso Intelia z SAECO vytvoří její dokonalou HD8751/19 kávu perfektní Philips chuti. Pohodlně a vyjmout vypláchnout v Saeco značky zpět jednotku vložit čistotě udržovat je u stále ji lze nutno Varnou a.

Kávová předspaření ještě potěšení skutečným zajistí technologii zrna tím se vychutnávání navhlčí před při rozvinutí nabízí Pro ještě a která kávy aroma větší lepší procesem Saeco přípravy.

Zajišťuje úspornost Energetickou spotřebu energie pro funkce minimální. Cyklus kontrast vodu pohotovostního na umožní dobu instalaci nastavit režimu odstraňování vodního a vám kamene teplotu nastavení vody filtru a tvrdost údržby Nabídka kávy displeje. Přístroje připravenost s červená zelená ukážou semaforu žlutá zaneprázdněnost Srozumitelné rozlišením či vám u ikony jako barevným.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 24 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 226502Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAECO
více z kategorie Espresso
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!